5 najlepších sci-fi filmov za posledných 5 rokov

Sci-fi filmy majú radu svojich nadšencov. História je plná zaujímavých sfilmovaných sci-fi príbehov, no prevedenie už často ani zďaleka nezodpovedá súčasnosti. My sme sa preto rozhodli pozrieť na novšie snímky. Ak ste niektorú z nich ešte nevideli, rozhodne by ste si snímok mali pozrieť, my odporúčame každý z nich.

Interstellar (2014)

Nie je sci-fi film, čo by rozprúdil viac debát medzi filmovými nadšencami. Film sa opiera o rôzne hypotézy a teórie, výsledkom je strhujúci príbeh. Na konci možno zanechá veľa otázok, no aspoň môže nasledovať diskusia, či filmový zážitok si viete zopakovať.

Na hrane zajtrajška (2014)

Filmový príbeh sa odohráva v blízkej budúcnosti. Časť Zeme ovládajú mimozemšťania a ľudstvo sa chystá na veľkú odvetu. Sila mimozemšťanov je však väčšia, ako by sa mohla zdať, no vo svojich rukách máme jeden tromf.

Marťan (2015)

Ľudské misie na Mars sú čoraz bližšie k realite. Vo filme sú už pravidelné, no nehoda sa môže stať kdekoľvek. Viete si predstaviť, že by ste pri jednej nehode ostali úplne sám na celej planéte? Začína boj nielen s technikou ale aj sám so sebou.

Prvý kontakt (2016)

Ďalší z radu sci-fi filmov, kde sa pohráva s myšlienkou, že mimozemšťania pristáli na Zem. Čo však teraz? Chcú ju zničiť, ovládnuť ju alebo je možné s nimi vôbec komunikovať? Rozhodne vydarený snímok.

Blade Runner 2049 (2017)

Nový titul Blade Runner odhaľuje udalosti z prvého filmového snímku Blade Runnera po tridsiatich rokoch. Film odhaľuje dlho ukryté tajomstvo ústrednej postavy a zodpovedá mnohé otázky.

Značky:,

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!